);

خدمات ما

– طراحی وبسایت

وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است. وب سایت شما بزرگترین پایگاه اینترنتی شماست. شکی نیست که ساخت وب سایت اولین قدم برای ورود شما به دنیای اینترنت است. پس طراحی وب سایت شما اهمیت بسیار زیادی دارد.

با یک وبسایت خوب می توانید فروشگاه اینترنتی برای کسب و کار خود راه بیاندازید. می توانید به معرفی کسب و کار و شغل خود اقدام کنید. می توانید با معرفی خود به واسطه حضور در دنیای مجازی به کسب و کار خود رونق بخشیده و آن را گسترش دهید.

ما می توانیم برای همه نوع کسب و کار با توجه به نیازشان وبسایت مناسب و جذابی طراحی کنیم (املاک، خبری، فروشگاهی، انواع شرکت، پزشکی و …). این طراحی کاملا فارسی و ریسپانسیو می باشد. از نظر سئو وبسایت کاملا مطابق با استانداردهای روز می باشد.

خدمات دیگر ما در این زمینه ثبت دامنه و فضای هاست برای شروع کار نیز می باشد.

– مشاوره و پشتیبانی وبسایت و گسترش کسب و کار

لازمه هر کسب و کار و وب‌سایت پس از انجام پیاده‌سازی وبسایت، دیده شدن توسط مخاطبان است.

از طرفی به دلیل اینکه عمده کاربران از موتورهای جستجو برای یافتن سایت های مد نظر خود استفاده می کنند، مهمترین وسیله، سئو سایت، تبلیغات و تولید محتوا برای بهبود وضعیت رتبه وبسایت در نتایج جستجو است. علاوه بر موارد ذکر شده، مشکلات در نگهداری و لزوم پشتیبانی دایمی وبسایت امری ضروری محسوب می شود.

در تمامی موارد مشاوره و پشتیبانی وبسایت که صحبت آن شد ما تخصص داریم و آماده خدمات دهی به شما و گسترش حیطه کسب و کار شما هستیم.

برای اطلاع از تعرفه و اطلاعات بیشتر به واتس اپ شماره 09115505449 پیغام بفرستید یا به reza.mas88@gmail.com ایمیل بفرستید.