چرا کیفیت میزبان وب برای سئو وبسایت حیاتی است؟

seo optmized cover

انتخاب شرکت میزبان وب و کیفیت سطح خدمات او برای تمام شرکت های آنلاین به شدت مهم است. بر اساس چنین خدماتی، می توانید کیفیت خدمات خود را بهتر کنید. همه ما به دنبال بهترین خدمات دهنده هستیم.

علاوه بر این، سطح کیفیت خدمات شرکت میزبان وب در نتایج سئو وبسایت شما و تلاش ما در این مسیر تاثیر بسیار شگرفی دارد.

بهبود سئو: روش‌های لینک سازی

وقتی صحبت از سئو می شود خیلی ها گیج می شوند. نمی دانند که چطور این موارد به سئو مربوط می شود. عناصر زیر می تواند به شما در درک بهتر پرسش ما کمک کند.

1. آپ تایم

آپ تایم عامل اصلی کیفیت عملکرد وبسایت و میزبانی برنامه یا حتی آزمایش برنامه های موبایلی است. بایستی در انتخاب میزبان وب خود این عامل را در نظر داشته باشید. معمولا میزبان وب هیچ نوع تضمینی در خصوص این عامل ارایه نمی کند. این شرکت ها معمولا بر عامل های متفاوتی متمرکز می شوند. اگر به میزان بالایی از آپ تایم پایین مواجه هستید شاید وقت آن باشد که به تعویض میزبان وب خود فکر کنید.

Slug یا نامک وردپرس چیست و چگونه عمل می‌کند؟

2. سرعت وبسایت

سرعت وبسایت بر عوامل بسیاری تاثیرگذار است، مثلا سئو. در موردی که وبسایت زمان زیادی را برای بارگیری صرف می کند و نتایج با تاخیر همراه باشد، در ادامه این روند با نتایج بدی در زمینه سئو مواجه خواهید شد. در اینجا، موتورهای جستجو، این نوع وبسایت ها را ترجیح نمی دهند. در نتیجه، در رتبه بندی خیلی بالا نمی روید. برای این منظور بایستی شرکت میزبان وب را با بهترین سطح خدمات با بهترین طرح برای حفظ سرعت به بهترین وجه انتخاب کنید.

3. از دست رفتن داده ها

وقتی صحبت از بهینه سازی موتور جستجو یا SEO می شود، هیچکسی نمی خواهد بازی را ببازد. همه در تلاشند ببینند که به درستی بر بخش مناسب متمرکز هستند. اگر در انتخاب میزبان وب خود دقت به خرج ندهید دچار زیان خواهید شد. از طرح های تخفیفی میزبان وب نیز استفاده کنید که گهگاهی در صفحات اصلی خود آن را اطلاع رسانی می کنند.

سئو چیست و چگونه می‌توان از این طریق ترافیک بیشتری داشت؟

انتخاب اشتباه می تواند منجربه از دست رفتن رتبه بندی یا داده شود.

4. گواهینامه SSL

در دسترس پذیری گواهینامه SSL به بخش های مختلف کار شما کمک خواهد کرد. افرادی که به این بخش توجه ویژه ای دارند معمولا از نظر سئو نیز متمایزند. در اینجا بایستی تلاش کنید تا اطمینان یابید که میزبان وب مناسب خود را انتخاب خواهید کرد. برای دریافت چنین گواهینامه ای، بایستی درخواست خود را به میزبان وب ارایه دهید تا اطلاعات در این زمینه را در اختیار شما قرار دهند.

اگر گواهینامه SSL را در اختیار دارید، در موتورهای جستجو از اولویت برخوردارید.

5. مکان سرور و عملکرد

عملکرد سرور کاملا به خدماتی بستگی دارد که از شرکت میزبان وب خود دریافت می کنید. بایستی میزبان وبی را انتخاب کنید که سرعت سرور بالایی بدون هیچگونه مساله ای داشته باشد. سرعت بالاتر در ارتقای وضعیت سئو کمک می کند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *